Napište nám

Děkujeme za zprávu.
Ozveme se vám co nejdříve :)
Oops! Nastala nějaká chybka. Zkiste to prosím později.

Jak zůstat v obraze

T-mobile
2013 - současnost

Kamenné prodejny jsou stále jedním z hlavních míst, kde se značka T-Mobile setkává se svými zákazníky. Velmi široká nabídka služeb a produktů vytváří vysoké nároky na komunikaci na jednom místě. Navíc je značka technologickým leaderem a z prezentace v prodejnách to musí být na první pohled jasné.

Idea Making
Art Direction
Strategy Consultation
Insight

Prodejny rozeseté po celé republice musí držet jednotnou komunikační linku. Prezentace musí být aktuální a měnit se na základě bleskových reakcí a na míru velmi odlišným dispozicím každého prostoru. Proto se jedním z hlavních nosičů informací na prodejnách staly digitální obrazovky. Ty jsou v prodejnách poskládané do různých tvarů a kompozic, dají se plošně měnit na dálku a nabízí interaktivní prostor pro animace, prezentace produktů nebo služeb i pro vyprávění kampaňových příběhů. Veškeré tyto digitální plochy máme u nás v Probostonu na starosti.

Result

Pravidelně upravujeme televizní kampaně na míru podnikovým prodejnám a hledáme nové způsoby, jak zákazníkům říci to důležité, když se v T-Mobilu zastaví. Nad rámec velkých masových kampaní vytváříme kreativní komunikační koncepty na prodejny. Například kampaň na platformu Magenta 1, nabídku pro malé podnikatele na neomezená data, Twist koncept pro předplacené karty a hromady dalších.

Kam dál?
Kontaktujte nás

Římská 35
120 00 Praha 2 - Vinohrady
hello@proboston.net
Noví klienti

Emil Beneš
Managing Director
emil.benes@proboston.net
Média a tisk

Daniela Matoušů
Account Director
daniela.matousu@proboston.net
Kariéra

Momentálně hledáme:

Pošlete nám svůj životopis na
daniela.matousu@proboston.net
Dejte nám vědět přes StartupJobs
nebo napište Daniele Matoušů