Napište nám

Děkujeme za zprávu.
Ozveme se vám co nejdříve :)
Oops! Nastala nějaká chybka. Zkiste to prosím později.

Jak personalizovaná videa chrání nemovitost

Kooperativa
2020

Pojišťovna Kooperativa figuruje na trhu už spoustu let. Moc dobře ví, že pojištění je tak trochu nuda. A tak se snaží co nejvíce zapojit moderní technologie a trendy. I v komunikaci směrem ke klientům.

Art Direction
Strategy Consultation
Copywriting
Insight

Služby Pojišťovny Kooperativa mají být „pro život, jaký je“. A protože v reálném životě někdy i hodně fouká či padají kroupy, vyvinul náš klient notifikace v mobilní aplikaci, které před neduhy počasí klienty dostatečně včas varují.

Jak ale stovkám tisícům zákazníků tento nový nástroj prodat, aniž by emaily s upozorněním na novou vychytávku skončily v koši? Nejlepší k tomu jsou právě personalizovaná videa, kdy každý jeden ze zákazníků pojišťovny dostane své unikátní video přesně pro sebe na míru.

Result

Nejdříve jsme prošli data, která má klient k dispozici. Z dat jsme vybrali parametry, které má smysl ve videu personalizovat – bydlíte v Praze, ale pojištěnou chalupu máte na Šumavě? Právě to je plus celé notifikace – upozornění na špatné počasí se bude týkat Šumavy. A přidáme i rady, jak nemovitost nejlépe před přírodním živlem ochránit – a ty se opět budou lišit podle typu nemovitosti.

A pak jsme se pustili do mravenčí práce, kdy jsme nakreslili celou 3D grafiku včetně všech variant parametrů. Po propojení zákaznických dat a sekvencí videa vznikly unikátní mutace videa, které se lišily nejen obrazem, ale měly i personalizovaný voice over. A když vám takové video dorazí do mailové schránky, tak vás zaujme rozhodně víc než textový email.

Kam dál?
Kontaktujte nás

Římská 35
120 00 Praha 2 - Vinohrady
hello@proboston.net
Noví klienti

Emil Beneš
Managing Director
emil.benes@proboston.net
Média a tisk

Daniela Matoušů
Account Director
daniela.matousu@proboston.net
Kariéra

Momentálně hledáme:

Pošlete nám svůj životopis na
daniela.matousu@proboston.net
Dejte nám vědět přes StartupJobs
nebo napište Daniele Matoušů