Napište nám

Děkujeme za zprávu.
Ozveme se vám co nejdříve :)
Oops! Nastala nějaká chybka. Zkiste to prosím později.

MEC - Technologie na vlastní kůži

T-Mobile
2019 - současnost

Mobilní operátor T-Mobile dlohodobě vzdělává zákazníky v nových technologiích. V roce 2019 se v pražském OC Pankrác rozhodl otevřít unikátní prostor Megenta Experience Centre, které s otevřenou náručí vítá všechny, kdo si chtějí hrát, objevovat nebo se vzdělávat. Specialisté z T-Mobile vám zde navíc poradí i se službami, nastaví vaše zařízení nebo ukáží nové funkce - třeba nad šálkem dobré kávy.

Idea Making
Strategy Consultation
Art Direction
Insight

Centrum moderních technologií MEC potřebovalo najít vlastní tvář. Na první pohled je jasné, že patří pod značku T-Mobile, ale zároveň bylo potřeba vytvořit i vlastní jazyk a unikátní podobu. Největší výzvou bylo vystihnout vstřícnost celého prostoru. Ten sice zastřešuje na první pohled chladné a komplikované nové technologie, ale otevírá a zpřístupňuje je lidem i skrze různé akce a eventy.

Result

Na vzniku MEC spolupracujeme od samého začátku. Vytvářeli jsme pro něj 3D animaci loga a jeho aplikaci na jednotlivé nosiče v centru. Dále jsme zpracovávali branding jednotlivých zón a obsah interaktivních obrazovek v prostoru. Nyní pracujeme na maskotovi centra, který bude mít svůj vlastní internetový pořad. Nechte se překvapit.

Kam dál?
Kontaktujte nás

Římská 35
120 00 Praha 2 - Vinohrady
hello@proboston.net
Noví klienti

Emil Beneš
Managing Director
emil.benes@proboston.net
Média a tisk

Daniela Matoušů
Account Director
daniela.matousu@proboston.net
Kariéra

Momentálně hledáme:

Pošlete nám svůj životopis na
daniela.matousu@proboston.net
Dejte nám vědět přes StartupJobs
nebo napište Daniele Matoušů